ABS 1 × 20 PLC Splitter Optical Fiber Distribution Box APC / PC Connector FC SC LC ST Mount Mount

ABS 1 × 20 PLC Splitter Optical Fibre Distribution Box APC / PC Connector FC SC LC ST Mount Mount Description Qhov Optical Fiber Distribution Box feem ntau yog siv Cov Hniav Tsim, thiab uas yog nruab nrog splitter module, PLC splitter thiab connector. Cov khoom ntawm qhov Optical Fiber Distribution Box ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

ABS 1 × 20 PLC Splitter Optical Fiber Distribution Box APC / PC Connector FC SC LC ST Mount Mount

Kev piav qhia

Qhov Optical Fibre Distribution Box yog siv los ua tus qauv tsim, thiab uas yog nruab nrog splitter module, PLC splitter thiab connector. Cov khoom siv ntawm Optical Fiber Distribution Box feem ntau yog tsim los ntawm PC, ABS, SMC, PC + ABS lossis SPCC. Nws yog tsim rau qhov sib txawv ntawm qhov chaw dav hlau kom tiav qhov kev sib txuas, kev faib tawm thiab kev teem sij hawm nruab nrab ntawm cov kab hluav taws xob thiab kab hluav taws xob. Yog li nws yog dav siv nyob rau hauv qhov project fiber ntau qhov sib txuas network.

Daim ntaub ntawv

  • Dav Siv Hauv FTTH Nkag Mus Siv Tau

  • Cov Kev Sib Tham hauv Telecommunication

  • CATV tes hauj lwm

  • Cov Ntaub Ntawv Xov Xwm Tshaj Tawm

  • Cov Hauj Lwm Hauv Zos Hauv Zos (LANs)


Nta

  • Lub thawv yog tsim los ntawm lub siab zog ntawm cov khoom siv hlau, nrog cov ntawv loj thiab me me

  • Nws muaj puab qhov rau ob qho tib si qhib thiab zais xov, kom ua tau raws li ntau daim ntawv sau npe

  • Kev lag luam tus qauv neeg siv interface, yuav tsum ua los ntawm cov khoom yas zoo

  • Yuav pab tau 1 x 8 thiab 1 x 16 PLC splitter

  • Anti-UV, Ultra violet tsis kam thiab dej nag ua hauj

  • Mus txog 16 FTTH ncos

  • Phab ntsa thiab ncej mountable

  • 2 qhov chaw nres nkoj, 16 chaw nres nkoj qhov hluav taws xob


Kev Ntsuas

Cov lus qhia

1 × 2

1 × 4

1 × 8

1 × 16

1 × 32

Kev khiav haujlwm Wavelength

1310nm / 1490nm / 1550nm

Fiber hom

G.657A1 / tus neeg teev npe

Insertion poob (dB) (P / S Qib)

3.8 / 4.0

7.1 / 7.3

10.2 / 10.5

13.5 / 13.7

17 / 17.4

Tsis Ncaj Ncees (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

Ncov Qaum Taws Xeeb (Polarization)
(dB)

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

Rov Qab Los (dB) (P / S Qib)

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

Ncaj Ncees (dB)

55

55

55

55

55

Wavelength tsis muaj mob (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

Kub Stability (- 40ºC ~ + 85ºC) (dB)

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

Kev Kub Kev Kub Lub Cev (ºC)

- 40 ~ + 85 xyoo

Cia Cov Ntsuas Kub (ºC)

- 40 ~ + 85 xyoo


Khoom Zaub

APC Polish Optical Fiber Distribution Box

图片27.png

PC Polish Optical Fiber Distribution Box

图片28.png

Hot Tags: ABS 1 × 20 PLC splitter fiber ntau distributor kem APC / PC connector FC sc LC st phab ntsa, Suav teb, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, Tshuag, dawb qauv
Yam khoom
Kev nug