SC PC 12 Fiber Bunchy Pigtail nrog 12 Couplers rau ODF FTTH Khoom

SC PC 12 Fiber Bunchy Pygtail Nrog 12 Couplers Rau ODF FTTH Khoom Piav Qhia Fiber Optic Pigtail yog ib qho qis tshaj fiber ntau txuas mus rau qhov chaw, ntes, lossis lwm yam khoom siv fiber ntau ntawm ib qho kawg thiab ib qho kev sib txuas ntawm lwm qhov kawg. Peb muab Fiber Bunchy-Pigtail nrog ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

SC PC 12 Fibre Bunchy   Pigtail Nrog 12 Couplers Rau ODF FTth Khoom

Kev piav qhia

Fiber Optic Pigtail yog ib lub tshuab fais pob hluav taws qis txuas mus rau qhov chaw, ntes, los yog lwm cov khoom siv fiber ntau ntawm ib qho kawg thiab ib qho kev sib txuas ntawm lwm qhov kawg.

Peb muab Fiber Bunchy-Pigtail nrog 12 xim los yog tsuas yog 1 xim (yeem). Rau peb cov chaw tsim tshuaj paus, peb tuaj yeem muab cov khoom tsim kho kom haum koj qhov kev zov me nyuam, koj tsuas xav xa email rau peb koj cov kev cai rau cov khoom koj xav tau.

Nta

4, 6, 8, 12, 24, 48 fibers yeem
Nrog lub tshav kub sab hauv
Muaj feem sib txuas: FC, SC, ST, LC ...
Cable khoom: PVC, OM1, OM2 lossis OM3 yeem
Hom ib qho los sis ntau hom
Tus kab mob loj: Φ 0.9 hli, Φ2.0mm, Φ3.0mm

Daim ntaub ntawv

Cov khoom siv sim khoom
FTTX, LAN
Optical fiber ntau CATV
Optical kev sib txuas lus
Telecommunication


Technical Specifications rau Patch Cords thiab Pigtail

Yam khoom

PC

UPC

APC

Kev Xeem Teeb Meem (nm)

1310nm & 1550nm

Insertion poob Max (dB)

0.3

Rov Qab Los (dB)

45

50

55

3D Specifications

Yam khoom

UPC

APC

Φ0.125 hli

Φ0.25 hli

Φ0.125 hli

Φ0.25 hli

Kev sib tw ntawm lub Nkuaj Ntaus (hli)

7 ~ 25

10 ~ 25

5 ~ 12

Apex Offset (um)

≤ 50

Fiber siab (nm)

+ 50 / - 100

Polishing Lub Teeb (°)

8 ± 0.3

Peb Qhov Kev Pab Cuam

  1. Xa peb cov lus nug, peb yuav rov qab los rau koj li ntawm 12 teev;
    2. Peb txoj kev txhawb nqa tag nrho cov kev them nqi, koj tuaj yeem xaiv ib qho uas yooj yim rau koj;
    3. Tag nrho peb cov khoom muaj kev sim zoo, peb muab koj cov ntawv xeem thiab ntawv pov thawj;
    4. Rau tag nrho peb cov khoom, peb muab lub sijhawm rau 3 xyoo.

Khoom Muag

图片100.png

图片101.png

Hot Tags: SC PC 12 fibre fiber ntau pigtail nrog 12 couplers rau ODF FTTH khoom, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, Tshuag, dawb qauv
Yam khoom
Kev nug