MTP / MPO Push-Pull Connector Patch Qaum Fiber Optic Extension Cable 12 Fiber SM / MM OEM

MPO / MTP Push-Pull Connector Patch Qaum Fiber Optic Extension Cable 12 Xim SM / MM OEM Nqe Lus MPO / MTP AOC assemblies yog ntsia tau rau hauv kev siv lub tshuab fais fab, xws li QSFP / QDR / CXP. Siv MPO / MTP Ferrule thiab FA los sib sau ua ke nrog lub siab kub ceev txuas txuas thaj. Optical ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

MPO / MTP Push-Rub   Txuas Hluav Taws Xob Fiber Optic Extension Cable 12 Xim SM / MM OEM

Kev piav qhia

MPO / MTP AOC kev sibtham muab nruab rau hauv cov kabmob kho qhov muag, xws li QSFP / QDR / CXP. Siv MPO / MTP Ferrule thiab FA los sib sau ua ke nrog lub siab kub ceev txuas txuas thaj. Optical Fiber Cable los ntawm 2 cores rau 24 cores. Koj tuaj yeem xaiv hom fiber ntau raws li koj qhov kev zov me nyuam, 9 / 125μm rau tib hom, thiab 62.5 / 125μm, 50 / 125μm rau ntau hom, OM1, OM2, OM3, OM4, lwm yam.

Kev Ntsuas

Cov lus 1

Yam khoom

Specifications

Teeb meem ntawm cov Fibers

12

Cov khoom hnav

PVC (OFENR Riser-Rated)

Jacket OD

3.0 hli

Installation Tensile Load

100 N (445 Ibs)

Ntev Ntoo Thaiv Load

50 N (222lbs)

Kev Txhawb Tsawg Tshem Tawm Radius

4.5 cm (1.8 nyob rau hauv)

Ntev Ntev Feem Pua Rend Radius

3.0 cm (1.2 nyob rau hauv)

Kev txo qis ntawm 850 nm

3.5 dB / km

Kev sib tw ntawm 1300 nm

1.0 dB / km

Tshaj Plaws Tsis Tshaj plaws

0.50 dB

Hloov rov qab

22 dB

Kev kub hauj lwm

- 20 ℃ ~ + 70 ℃


Table 2

Yam khoom

Qhia meej txog kuv

Fiber ntau

SM, Hli

Txuas Hom

ST - ST / FC / SC / LC / MT - RJ / ESCON / E2000

Ncauj

0.9 hli, 2.0 hli, 3.0 hli

Polishing Qib

SM PC

MM MM

UPC

APC

Insertion poob

≤ 0.3 dB

≤ 0.4 dB

≤ 0.2 dB

≤ 0.3 dB

Rov qab poob

≥ 40dB

≥ 50dB

≥ 65dB

Kev sib hloov

≤ 0.2dB

Repeatability

≤ 0.2dB


Tshem Tawm

Kev xa
Tuam Tshoj Fiber Optic Technology Ltd. muaj kev xa xov thoob ntiajteb rau peb cov neeg yuav khoom. Txhua txoj kev yuav xa cov menyuam tuaj yeem ua ntej. Muaj ntau hom kev xa khoom shipping yog muaj rau cov kev xaiv, peb muab cov khoom xa tuaj los ntawm peb tus kheej kev xaav, thiab cov neeg taw qhia rau tus neeg xa xov, nyob rau hauv txoj kev Cua, Hiav Txwv, Txoj Kev. Cov neeg ua haujlwm raug nthuav qhia yog FedEx, UPS thiab EMS.

Kev Them Nqi
Tag nrho cov nqi thiab cov nqi yuav muab xam raws li qhov hnyav, ntim thiab xa khoom ntawm cov ntaub ntawv peb cov neeg muas zaub txiav txim. Lwm cov nqi ntxiv los ntawm cov kev pabcuam ntxiv, xws li tus neeg yuav khoom ntawm tus neeg nqa khoom tshwj xeeb ntawm tus tswv yim, yuav tsum tau them los ntawm tus neeg muag khoom ntawm tus neeg yuav khoom.

Khoom Tshawb Fawb s

图片85.png
图片86.png
图片88.png

Daim ntaub ntawv
图片87.png

Hot Tags: MTP / MPO push-pull connector thaj cord fiber optic extension cable 12 fiber ntau SM / MM OEM, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, Tshuag, dawb qauv
Yam khoom
Kev nug