FTTH Data Center MPO MTP Patch Qaum Fiber Optic Loopback / Optical Fiber Loopback Sib Dhos Adapter

FTTH Data Center MPO MTP Patch Cord Fiber Optic Loopback / Optical Fiber Loopback Sib Dhos Adapter Piav Qhia Fiber Optic Loopback modules tseem hu ua Optical Loopback Adapters. Muaj cov LC loopback modules, SC loopback modules thiab lwm hom loopback modules. Lawv tsim los rau ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

FTTH Data Center MPO MTP Patch Qaum Fiber Optic Loopback / Optical Fiber Loopback Sib Dhos Adapter

Kev piav qhia

Fiber Optic Loopback modules tseem hu ua Optical Loopback Adapters. Muaj cov LC loopback modules, SC loopback modules thiab lwm hom loopback modules. Lawv yog tsim los rau kev sim, engineering thiab cov hlawv-hauv theem ntawm cov laug cam lossis lwm yam khoom siv. Optical loopback adapters muab qhov system kuaj engineers ib txoj kev yooj yim tab sis siv txoj kev kuaj kev muaj peev xwm thiab qhov cuab yeej ntawm cov cuab yeej network. Lawv tshwj xeeb yog siv hauv FTTH Data Center.

Muaj ntau hom Fiber Optic Loopback los ua ke hauv niaj hnub kho qhov muag, peb tsis tsuas yog muab tag nrho series ntawm Optical Loopback Adapters, tab sis kuj muab cov khoom siv, tshwj xeeb yog cov khoom tsis tau raws li koj cov cai, koj tsuas xav tau email peb thiab peb paub koj cov lus xav tau, ces peb tuaj yeem tsim ib hom qauv tshiab kom tau raws li qhov koj xav tau.

Daim ntaub ntawv

1. Cov Ntaub Ntawv Siv Cov Ntaub Ntawv nrog qhov chaw siab kawm ntawv siab
2. Lub tshuab fiber ntau rau hauv lub tsev
3. Daim ntawv thov ntiag tug nyob hauv cov khoom siv hluav taws xob.

Specification s

Kev ua tau ntawm pawg sib koom siab MTP / MPO Termination

Ntaus / Kev Ua

Tib hom (APC Polish)

Multi-mode (PC / Flat Polish)

Txheem

Cov neeg tseem ceeb tsis tseem ceeb

Txheem

Cov neeg tseem ceeb tsis tseem ceeb

Txheem Siab Ntau Tshaj Plaws

≤ 0.75dB

≤ 0.35dB

≤ 0.60dB

≤ 0.35dB

Rov qab poob

≥ 50dB

N / A

Kev Kub Kev Kub Lub Cev

- 40 ° C ~ + 80 ° C

- 40 ° C ~ + 80 ° C

Kev ntsuam xyuas Wavelength

1310nm

850nm


Daim Ntawv Cog Lus Qhia

Cov duab los yog cov qauv muab

Peb tau txais cov duab kos los yog cov qauv ntawm peb cov neeg tau txais kev pab

R & D

Peb txhawb cov neeg R & D Ua cov ntaub ntawv los yog txhim kho tus qauv yog tias koj xav tau.

Hais tawm

Raws li tus qauv thiab kos duab los yog kuaj

Fasteners & Radon Tsim

Xa cov neeg txuas rau kev pom zoo ua ntej 3 hnub

Fasteners & Kho vajtse Marking

Pib ua cov Fasteners tom qab tsim kev pom zoo

Kev xeem tw khiav

Tom qab Fasteners tas, peb mam li ntsuam xyuas nws thiab tau kuaj

Qauv Kev Pom Zoo

Xa cov qauv dawb mus rau neeg kom paub tseeb tias zoo meej

Kev hloov kho ntawm Fasteners

Yog tias cov qauv tsis zoo, peb yuav hloov cov Fasteners dawb, Tom qab xa cov qauv dawb rau koj dua kom txog thaum tau raws li koj xav tau.

Kev xa

Thawv Taub Txawv / Pallet los sis Me Lub Thawv / Carton / Pallet

Kev Muag Khoom Tom Qab

Peb yuav ua raws li cov khoom muag rau txhua tus qhua tuaj noj thiab ib txwm muab kev pab cuam, txawm ua ntej muag, muag, lossis muag tom qab.


Khoom Zaub

图片89.png
图片90.png

Hot Tags: FTTH data center MPO MTP thaj cord fiber optic loopback / optical fiber loopback sib dhos adapter, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, Tshuag, dawb qauv
Yam khoom
Kev nug