Tsho Fiber Hlau Raj 1 × 32/1 × 64 Micro Fiber Optic Splitter Blockless 900μm Beam Splitter rau Cov Chaw Lij Choj Hauv Zos

Mini 1 × 32/1 × 64 Tsis tshua muaj Fiber Optic Splitter Blockless 900μm Rau Local Area Networks Description PLC Splitter txhais tau hais tias Planar Lightwave Circuit Splitter, uas yog raws li lub teeb ntswg tshuab siv tshuab, dav siv hauv FTTX, EPON, BPON, GPON. Peb pib 1 x N, 2 x N PLC splitters nrog raws li ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

Mini 1 × 32/1 × 64 Tsis tshua muaj Fiber Optic Splitter Blockless 900μm Kev Networks hauv Zos

Kev piav qhia

PLC Splitter txhais tau hais tias Planar Lightwave Circuit Splitter, uas yog raws li cov qauv nruab ntug yoj tshuab, yog dav siv hauv FTTX, EPON, BPON, GPON. Peb pib 1 x N, 2 x N PLC splitters nrog cov kev kawm zoo ib yam, qis tshaj qhov muag poob, tsis tshua muaj polarization kev poob, siab kev ruaj ntseg thiab stability, superior ib puag ncig thiab mechanical yam ntxwv, thiab vas nthiv installation. Lawv kuj pab kom muaj kev tswj xyuas zoo dua thiab kev tswj cov khoom siv fiber ntau qhov muag.

Txhua lub wavelength (1260 ~ 1620nm) tsis rhiab. Thiab peb cov khoom tau ntsib Telcordia 1209, 1221, ROHS.

PLC splitter peb muab: 1 x 2, 1 x 4, 1 x 8, 1 x 16, 1 x 32, 1 x 64, 2 x 4, 2 x 8, 2 x 16, 2 x 32, 2 x 64 .

Nta & Cov Ntawv Sau

250um G657A1 rau cov khoom siv hluav taws xob / cov zis
Tsawg Tsis Tuaj Txiav Lawm <= 4.0="">
Tsis tshua muaj polarization kev poob (PDL) <=>
Kev siv kev siv bandwidth: 1260 ~ 1650nm
Kev muaj kev ruaj ntseg thiab ruaj khov, Telecordia GR-1221/1209 Ua Raws
Tso npe rau cov ntaub ntawv sib txuas lus, LAN thiab CATV System, FTTX Txuas, FTTH Network, Cov Kev Sib Cuag Zoo Nruab Nrig (PON), thiab CWDM system.

Specification

Cov lus qhia

1 x 2

1 x 4

1 x 8

1 x 16

1 x 32

1 x 64

Kev khiav haujlwm Wavelength (nm)

1260 ~ 1650

Insertion poob (dB)

≤ 4.3

≤ 7.5

≤ 11.0

≤ 14.0

≤ 17.0

≤ 21.0

Tsis Ncaj Ncees (dB)

≤ 0.6

≤ 0.6

≤ 0.8

≤ 1.2

≤ 1.5

≤ 1.8

PDL (dB)

≤ 0.2

≤ 0.2

≤ 0.2

≤ 0.3

≤ 0.3

≤ 0.3

Rov Qab Los (dB)

Upc ≥ 50; Apc ≥ 55

Ncaj Ncees (dB)

≥ 55

Pigtail ntev (m)

1, 2, 3 / neeg teev npe

Fiber hom

G657A lossis tus neeg teev npe

Cov sijhawm ua haujlwm (℃)

-40 ~ + 85

Nco Ntsoov:
Txhua qhov kev ntsuas tau ua tiav hauv chav sov.
Saum toj no tsis tag nrho cov kev kuaj ntawm 1310nm, 1550nm wavelength, yog tias nws kuaj ntawm 1260 ~ 1300nm, 1600 ~ 1650nm, ces ntxig yuav ntxiv 0.3dB raws li cov tsis tau saum toj no.

Khoom Zaub

1 × 32 Tsis tshua muaj Optical Fiber Splitter
图片 60.png
1 × 64 Tsis tshua muaj fiber ntau Splitter Splitter
图片 61.png

Hot Tags: liab qab fibre hlau 1 × 32/1 × 64 micro fiber optic splitter blockless 900μm nqaj splitter rau zos network, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, Tshuag, dawb qauv
Yam khoom
Kev nug