Single Hom / Multimode Optical Jumper ST PC OM2 Fiber Optic Patch Qaum SX / DX

Optim Fibre Patch Cords nyob rau hauv ob qho tib si zoo rau kev tso qhov poob thiab rov qab poob ntawm lub hoobkas ua ntej xa zaub mov kom ntseeg tau tias tsuas zoo cov khoom xa mus rau cov neeg siv khoom. Peb ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

Single Hom / Multimode Optical Jumpers ST Upc OM2 Fiber Optic Patch Qaum SX / DX

Kev piav qhia

Tag nrho Optical Fiber Thaj Cords nyob rau hauv kev sib tw nruj heev rau ob qho chaw poob thiab rov qab poob ntawm lub hoobkas ua ntej khoom xa tuaj kom paub meej tias tsuas yog khoom zoo tuaj rau cov neeg muas zaub. Peb muaj kev sib txuas lus ultra lub cev (UPC / APC / PC) rau LC, SC, FC, ST, E2000 thiab MU connector yeej. Angled polish muaj nyob rau ntawm LC connector thiab FC connector, E2000 connector thiab SC connector yeej. Angled polish yuav tsum tau siv rau hauv cov ntawv thov uas yuav tsum tswj zoo dua ntawm kev poob. Peb muaj lub siab ntev txog kev sib hloov ntawm lub ferrule kom tsis tshuav txoj kev poob qhov tseem ceeb.

Khoom Zoo

1. Simplex thiab duplex connectors muaj.
2. High precision ntawm mechanical qhov ntev.
3. Kev sib hloov zoo thiab kev ua kom zoo.
4. Tsis tshua Insertion poob, stability kub thiab zoo sib hloov.
5. Kiv cua muaj, Muaj Pigtail Muaj, Ntau Yam Khau Looj (kabmob) muaj.
6. FC, SC, LC, ST, MU, E2000, MTRJ connectors muaj
7. Tib hom 9 / 125μm, ntau hom 50 / 125μm thiab 62.5 / 125μm, thiab OM3 muaj.

Tom qab kev muag khoom

Peb tsuas yog muaj cov khoom lag luam zoo thiab tsis tshua muaj teeb meem. Tab sis yog tias muaj teeb meem tshwm sim, peb yuav ua peb txoj haujlwm.

Yog tias muaj teeb meem zoo li kev tsim, kev tsim khoom, kev ua haujlwm lossis cov txheej txheem tshwm sim hauv lub sijhawm lav, peb lub tuam txhab yuav tsum yog lub luag haujlwm. Tag nrho cov khoom yuav yog 100% kuaj hauv lub Hoobkas ua ntej tus me nyuam, yog li yuav tsum tsis muaj qhov txhaum tus nqi rau cov khoom peb xa, yog tias cov khoom koj tau txais tsis ua hauj lwm los yog tsis zoo thaum koj tau txais, thov hu rau peb. Tom qab kuaj, yog tias peb muaj lub luag haujlwm rau cov teeb meem tshwm sim, peb yuav hloov nws rau koj tam sim ntawd, thiab kos nqi them rau ob tog. Tab sis peb tsis muaj peev xwm tuav lub txim txhaum cai vim yog siv tsis raws cai los yog tsis saib xyuas thiab kho.

Cov lus saum toj no tsuas yog cov kev cai tom qab muag cov kev cai, peb yuav ua ntau cov lus cog tseg hais txog kev ruaj ntseg zoo thiab ua haujlwm kev lees paub.


FAQ

Q: Koj muab puas tau cov khoom OEM nyob hauv peb hom?
A: Yog, peb yog lub chaw tsim khoom, tab sis peb tuaj yeem txais kev pab OEM nrog OEM pob, koj tsuas yog xav tau xa peb cov lus qhia kom ntxaws.

Q: Koj puas muab tshuaj ntsuam dawb?

A: Yog, peb tuaj yeem muab qee yam kuaj dawb, tus neeg yuav khoom yuav tsum tau them tus nqe shipping.

Q: Peb puas yog koj tus neeg muag khoom los sis chaw khiav hauj lwm hauv peb cheeb tsam?
A: Yog lawm, nws tseem muaj peev xwm yog tias peb tsis muaj lub koom haum los yog tus tsim khoom hauv cheeb tsam koj nyob. Txoj kev zoo tshaj plaws los pib lub lag luam yog pom zoo rau koj txoj kev xav zoo los ntawm ob peb lub sij hawm txiav txim yav dhau los. Peb yuav txhawb cov khoom zoo heev rau peb cov neeg muag khoom nrog rau cov qauv, nqi thiab lwm yam kev txhawb zog. Thov hu rau peb tus neeg muag khoom muag kom paub ntxiv.


Khoom Zaub



Hot Tags: single mode / multimode kho qhov muag jumper st PC om2 fiber optic thaj qaum SX / DX, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, Tshuag, dawb qauv
Yam khoom
Kev nug