Simplex / Duplex Armored Fiber Optic Patch Cable Ib Hom Ntawv UPC FC - FC PC Armored Patch Qaum rau CATV

Simplex / Duplex Armored Fiber Optic Patch Cable Ib hom Upc FC - FC Upc Armored Patch Qaum Rau CATV Nqe Fiber Optic Patch Qaum tseem hu ua Optical Fiber Jumper. Nws yog qhov ntev ntawm optical fiber nrog ob hnub ntxiv connectors mus txuas kab teeb ci. Pigtail yog ntev ntawm fiber ntau ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

Simplex / Duplex Armored Fiber Optic Patch Cable Ib Hom Ntawv Upc FC - FC Upc Armored Patch Qaum Rau CATV

Kev piav qhia

Fiber Optic Patch Qaum tseem hu ua Optical Fiber Jumper. Nws yog qhov ntev ntawm optical fiber nrog ob hnub ntxiv connectors mus txuas kab teeb ci. Pigtail yog qhov ntev ntawm fiber ntau txuas nrog txuas ntawm ib kawg. Peb cov kab nrig tuaj txuam nrog ntau hom kev sib txuas, FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, thiab lwm yam. Muaj ntau hom peb hom fiber ntau kawg nkaus: PC, UPC thiab APC. Yuav kom ntseeg tau tias qhov sib txawv ntawm qhov khoom loj, peb yuav siv cov tswv yim thiab cov cuab yeej siv. Peb kuj muaj peb tus kheej R & D cov neeg ua haujlwm, uas ua rau muaj cov khoom uas tau npaj muaj. Ntxiv mus, peb tuaj yeem muab tau peb cov neeg tuaj ua lag luam rau koj txoj haujlwm.

Sib piv nrog cov kab mob fiber ntau ntawm fiber optic teeb, zoo nkauj rau siv ntau hom mob hnyav, raws li cov hlau tsis muaj steel arm rau fiber ntau tiv thaiv tau qhov khoom ntawm kev puas tsuaj los ntawm cov nas tsuag thiab lwm yam kev mob pluag.

Kev Ntsuas Cable

Yam khoom

Cov lus qhia

Fiber suav

2/4

Cable Dimension

7 hli

Tensile

Ntev Ntev

200 N

Luv luv

400 N

Tsoo

Ntev Ntev

1100 N / 100 hli

Luv Ntev

2200 N / 100 hli

Min. Khoov Radium

Dynamic

20 D

Static

10 D

Ntau yam kub

- 20 ° C ~ + 60 ° C


Cov Khoom Txuas Hluav Taws Xob

Yam khoom

Cov lus qhia

Txuas Hom

FC / SC / LC / ST / MU / MTJR / MU / E2000, lwm yam.

Insertion poob

≤ 0.3dB

Rov qab poob

≥ 35dB

Fiber hom

Ntau hom, 50 / 125um

Kev khiav haujlwm Wavelength

850nm, 1310nm

Kev ntsuam xyuas Wavelength

850nm, 1310nm

Repeatability

≤ 0.1dB

Kev sib hloov

≤ 0.2dB

Durability

≤ 0.2dB

Fibre ntev

1m, 2m, 3m ... 1000m (Customized)

Ntev thiab Kev Ncaj Ncees

10cm

Kev Kub Kev Kub Lub Cev

- 40 ° C ~ + 85 ° C

Cia Kub

- 40 ° C ~ + 85 ° C

Nco Ntsoov:
1. Tsuas yog ib feem ntawm cov qauv muaj npe hauv lub rooj. Cables nrog lwm cov qauv tau nug.
2. Cables tuaj yeem muab khoom noj nrog ntau hom kev xaiv los yog cov nplaum multimode.
3. Kev tsim tshwj xeeb Cable qauv muaj nyob ntawm kev thov.

Khoom Zaub


Hot Tags: Simplex / duplex armored fiber ntau optic thaj cable ib hom UPC FC - FC PC armored tub qaum rau CATV, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, Tshuag, dawb qauv
Yam khoom
Kev nug