Sab nraum zoov Fiber Optic Patch Qaum PDLC / DLC GYFJH Rau RRU Base Chaw nres tsheb

PDC / DLC Fiber Optic Patch Cord lossis Optical Cable Assembly yog dej-proofed, plua av pov tseg, thiab nws yog qhov loj me me rau Duplex LC Connectors, thiab lub tsev nyob nrog cov hlau tiv cav. Qhov txuas yog ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

Sab nraum zoov Fiber Optic Patch Qaum PDLC / DLC GYFJH Rau RRU Base Chaw nres tsheb

Kev piav qhia


PDLC / DLC Fiber Optic Lub Teeb Cord lossis Optical Cable Lub rooj sib txig yog cov dej tsis zoo, cov hmoov av uas muaj hmoov av, thiab nws yog qhov loj me me rau Duplex LC Connectors, thiab cov tsev nyob sab nraud nrog lub tshuab tiv thaiv hlau. Qhov kev txuas yog kev nyab xeeb thiab txhim khu kev qha. Nws yog tsim rau sab nraum zoov IP hnyav ib puag ncig. Cov kab ntsaws yog siv dav hauv FTTA, chaw nres tsheb rau hauv paus, thiab qhov chaw tsis muaj dej tsis huv.

Zoo

1. Txuj Duplex LC connectors, zoo txuas nrog tus qauv LC tus qauv
2. Tib hom thiab Multimode yeej muaj
3. Kev tiv thaiv kab mob IP67, ua kom pom kev ntsev, ua pwm pov thawj, hmoov av pov thawj
4. Tsis ntxig tso qis thiab siab rov qab poob, khov kho qhov yig
5. Lub teeb yuag, tsis muaj dej, tsis muaj hmoov tsis sib xws, muaj pwm pov thawj, Hlau tawv tsev

Pab

Siv dav hauv FTTA & FTTH
Siv 3GG geg chaw nres tsheb
BBU, RRU, RRH, LTE

Daim Ntawv Cog Lus Qhia

Cov duab los yog cov qauv muab

Peb tau txais cov duab kos los yog cov qauv ntawm peb cov neeg tau txais kev pab.

R & D

Peb txhawb cov neeg R & D. Ua kom cov ntaub ntawv lossis ua kom zoo dua yog tias koj xav tau.

Hais tawm

Raws li tus qauv thiab kos duab los yog kuaj

Fasteners & Radon Tsim

Xa cov neeg txuas rau kev pom zoo ua ntej 3 hnub.

Fasteners & Kho vajtse Marking

Pib ua cov Fasteners tom qab tsim kev pom zoo

Kev xeem tw khiav

Tom qab Fasteners tas, peb mam li ntsuam xyuas nws thiab tau kuaj

Qauv Kev Pom Zoo

Xa cov qauv dawb mus rau neeg kom paub tseeb tias zoo meej

Kev hloov kho ntawm Fasteners

Yog tias cov qauv tsis zoo, peb yuav hloov cov Fasteners dawb, Tom qab xa cov qauv dawb rau koj dua kom txog thaum tau raws li koj xav tau.

Kev xa

Thawv Taub Txawv / Pallet los sis Me Lub Thawv / Carton / Pallet

Kev Muag Khoom Tom Qab

Peb yuav ua raws li cov khoom muag rau txhua tus qhua tuaj thiab muab cov kev pab cuam, tsis raug muag ua ntej, muag muag, lossis muag tom qab.


Khoom Taw Qhia

图片49.png

Khoom Zaub

图片50.png

Hot Tags: sab nraum zoov fiber ntau optic thaj qaum pdLC / dLC gyfjh rau lub chaw nres tsheb rru, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, Tshuag, dawb qauv
Yam khoom
Kev nug