LC Duplex Armored Fiber Optic Patch Qaum 2 Tub Ntxhais Jumper LSZH SM Length Yeem

LC Duplex Armored Fiber Optic Patch Qaum 2 Cores Jumper LSZH SM Ntev Xaiv Yeem Yam Xaiv Cov Ntaub Ntawv Xaiv Cov Ntaus Pob Muaj Fiber Optic Lub Pob Tseg lossis Ntaus Pob Tseg Txhawb Nqa Cov Ntaus Ntaus tau muab tso rau hauv txhua yam ntawm ib puag ncig. Nws yog siv tsis tiv thaiv tube uas txuag qhov chaw thiab yog qhov yooj yim rau ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

LC Duplex Armored Fiber Optic Patch Qaum 2 Cores Jumper LSZH SM Length Yeem

Khoom Qhia

Armored Fiber Optic Patch Cord lossis Armored Optical Jumper tau muab tso rau hauv txhua yam ntawm ib puag ncig extremes. Nws siv tsis tau tiv thaiv tub raj uas txuag tau qhov chaw thiab nws yooj yim rau kev txij nkawm. Kuj tseem muaj kev tsim kho xws li cov hlau tsis muaj raj hlau uas tiv thaiv kev siv fais fab thiab muab kev ruaj ntseg zoo rau tag nrho lub cev.

Tseem ceeb nta

1. Qis insertion poob thiab qaum rov qab los ntawm kev poob.
2. Cov yam ntxwv zoo thiab yam ntxwv zoo.
3. Cov yam ntxwv ntawm lub tshuab tsho yeej ua tau raws li cov cai ntawm cov txheej txheem.
4. Cov nplaim hluav taws kub muaj peev xwm ua tau raws li cov qauv ntawm cov txheej txheem.
5. Mos, yoog raws, dej thaiv, UV resistant, yooj yim rau nteg thiab lwv, thiab nrog lub peev xwm ntawm cov ntaub ntawv sib kis loj.
6. Muaj Cable rau: 0.9 hli buffered fiber, 1.6mm, 2.0mm, 2.4mm, 3.0mm; simplex thiab duplex Cable yog nyob ntawm yeem; lwm cov kab xaws los ntawm kev thov.
7. hom fiber ntau: hom ib hom 9 / 125um, ntau hom 50 / 125um, 62.5 / 125um thiab OM3 (LOF 50 / 125um).

Peb Qhov Zoo Tshaj Plaws

1. Cov nqi sib tw
2. Kev xa tawm sai
3. Cov qauv dawb muab
4. Lub sijhawm ntev
5. Kev ntseeg tau zoo, Kev pab OEM muaj
6. Cov khoom tsim khoom thiab kev txhawb nqa
7. Teb cov lus nug los yog nug

Xa rov qab thiab Warranty

Tag nrho cov khoom tau raug 100% kuaj thiab kuaj xyuas ua ntej xa zaub mov.
Tag nrho cov khoom muaj quantity warranty. Yog tias tsis muaj ib qho teeb meem neeg ua haujlwm, peb yuav hloov lossis kho kom zoo.
Peb muab qhov kev pab cuam tom qab tshaj plaws. Yog tias muaj teeb meem zoo tshwm sim, peb yuav ua qhov zoo tshaj plaws los daws cov neeg muas zaub.


Khoom Zaub

图片22.png

Hot Tags: LC duplex armored fiber optic thaj qaum 2 core jumper lszh sm ntev yeem, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, Tshuag, dawb qauv
Yam khoom
Kev nug