Simplex LC Plug N Ua Si MTP / MPO Cassette Plug Panel Rack Mount Multimode rau CATV

Simplex LC Plug N Ua Si MTP / MPO Cassette Plug Panel Rack Mount Multimode Rau CATV Nqe Lus MTP / MPO - LC Fiber Optic Plug-N-Play Cassette yog siv los sib txuas ntawm MTP / MPO pob txha nrog LC patching. peb muaj ntau hom dav hlau thiab ntau hom MTP / MPO cov kab kos nrog 12-hlua los ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

Simplex LC Plug N Ua Si MTP / MPO Cassette Patch Vaj Huam Sib Luag Daus Mount Multimode Rau CATV

Kev piav qhia

MTP / MPO - LC Fiber Optic Plug-N-Play Cassette yog siv los sib txuas ntawm MTP / MPO pob txha nrog LC thaj. peb muaj ntau hom dav hlau hom thiab ntau hom MTP / MPO cassettes nrog 12-strand lossis 24-strand configuration.

Khoom lus

Khoom

MTP / MPO - LC Fiber Optic Cassette Module

Txuas Hom

MTP, MPO, LC

Pem Hauv Ntej Adapter Hom

12 LC

Cable Hom:

SM, Hli, OM3, OM4

Khoom siv

Mob khaub thuas dov hlau / Hlau

Xim

Dub

Daim ntawv thov

10G, 40G, 100G Data Center

Pob

Carton Box

Khoom Keywords

High Density MTP / MPO Fiber Optic Cassette


Yam ntxwv

  • Chaw Txuag Qhov Chaw

  • Installer Friendly

  • 100% Performance Guarantee

  • Txuag Sij Hawm Sij Hawm thiab Zog

  • Cab yuav Loaded nrog cov phab ntsa los yog khib LGX

  • Tshem tawm hauv High Density MPT / MPO - LC Cassette

  • Muaj nyob rau hauv 12 Fibre thiab 24 Fibre Configurations


Daim ntaub ntawv

  • Optical Access Network (OAN)

  • Data Processing Centers Cable

  • TV (CATV)

  • Local Area Network (LAN)


Khoom Tshaj Tawm

图片70.png

Hot Tags: simplex LC ntsaws ua si MTP / MPO lub nplhaib thaj chaw khi pob Multimode rau CATV, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, stock, free sample
Yam khoom
Kev nug