Kev Pab Txhawb Kom Ntxhais Sab Nraud 8 FTTH Fiber Optik Cable GYFXTC8Y Dej thaiv cov iav 8-hom Optical Cable

Self Supporting Outdoor Figures 8 FTTH Fiber Optic Cable GYFXTC8Y Dej thaiv cov iav 8-zoo Optical Cable Description Tus tub xov xwm xaim nrog FOC ua ib qho tseem ceeb. FOC installation yuav ua tiav ntawm ib zaug. Yooj yim siv thiab tsis tshua muaj kev cuam tshuam los ntawm ib puag ncig, txo installation ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

Kev Pab Txhawb Kom Ntxhais Sab Nraud 8 FTTH Fiber Optik Cable GYFXTC8Y Dej thaiv cov iav 8-hom Optical Cable

Kev piav qhia

  • Tus tub xov xwm xaim ua ke nrog FOC ua ib feem. FOC installation yuav ua tiav ntawm ib zaug. Yooj yim rau kev tsim kho thiab tsis tshua muaj kev cuam tshuam los ntawm qhov chaw, txo nqi hluav taws xob.

  • Txais siv tau galvanize hlau xauj hlau uas muaj lub zog tensile siab, uas tuaj yeem ua tau raws li qhov yuav tsum muaj ntawm cov xov tooj uas twb muaj lawm.

  • Xoob raj siv cov gel thiab qhwv longitudinal dej thaiv cov kais, txav khoom tiv thaiv kom zoo zoo thiab thaiv cov dej.

  • Nws ua rau tag nrho cov qauv compact nrog thermal melting gluey poob coated nyob rau hauv lub xoob raj qhov chaw. Kev tswj xyuas kev tswj kav ntev tshaj rau FOC nrog kev ua yeeb yam zoo tshaj plaws ntawm kev sib tw ntawm cov neeg kho tshuab thiab qhov kub thiab txias.

  • Nws yuav ua kom ntau zoo dua noo noo thiab txhim kho sab ntawm lub cev ua haujlwm ua nrog corrugated longitudinal steel yas xev wrapping cable ntxhais.


Nta

  • Yeej Mechanical thiab Environmental Performance

  • Dej Zoo Kev Ua Zoo

  • Yooj yim rau Nruab Nrab

  • Gel-Filled Loose Tube Tiv thaiv cov Fiber Zoo

  • Cov Hluav Taws Xob Teeb Meej Zoo Tshaj Tawm Cov Quav Tag Nrho Cov Khoom Uas Muaj Dielectric

  • Me Me thiab Qhov Teeb Liab


Fiber Kab Kis Kev Kawm


Cabled Optical Fiber
(dB / km)

62.5 μm
(850nm / 1300nm)

50μm
(850nm / 1300nm)

G.652
(1310nm / 550nm)

G.655
(1550nm / 625nm)

Max txo qis

3.5 / 1.5

3.5 / 1.5

0.36 / 0.22

0.22 / 0.26

Tus Ntaus Tus Nqi

3.0 / 1.0

3.0 / 1.0

0.35 / 0.21

0.21 / 0.24


Kev Ntsuas

Cov khoom

Chav tsev

Index

Tub Ntxhais Ntxhais

-

2 - 12

14 - 24

Ntsuas / Qhov siab

hli

6.9 / 13.0

8.0 / 14.0

Chav Luj

Kg / km

85

100

Max. Kev Tso Siab

N

1500/1000 (Ntev Ntev / Ntev Npaum)

Max. Tsuas pub

N / 100 hli

1000/300 (Ntev Ntev / Ntev Npaum)

Kev Tiv Thaiv

dB / km

≤ 0.36 dB / km @ 1310nm, ≤ 0.22 dB / km @ 1550nm

Qhov tsawg tshaj plaws Khoov Radius

hli

Thaum Lub Teeb Nres 20D, Thaum Lub Neej 10D

Kev Kub Kev Kub Lub Cev

ºC

- 40 ~ + 60


Cov Qauv Tshawb Pom

图片 13.png

Pob

图片 14.png

Hot Tags: self supporting sab nraum lub duab 8 FTTH fiber ntau optic cable GYFXTC8Y dej thaiv cov xov paj 8-zoo optical cable, Suav teb, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, Tshuag, dawb qauv
Yam khoom
Kev nug