Sab nraum zoov npauj npaim Fiber Optic Tee Cable GJYXCH / GJXH / GJYXFCH FTTH Terminal Cable

Sab Hauv Chaw Kho Chaw Nyob Sab Hauv Chaw Qhwv Sab Hauv Chaw Nyob Sab Hauv Chaw Nyob Sab Hauv Chaw Nyob Sab Hauv Chaw Nyob Sab Hauv Chaw Sab Hauv Chaw Sab Nraud Kab Taws Xeeb FTTH Fiber Optical Drop FTTH Fiber Optical Drop Cable kuj hu ua Optical Terminal Cable, nws siv tau rau sab hauv tsev thiab sab nraum zoov, cov khoom loj xws li GJYXCH, GJXH thiab ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

Sab nraum zoov npauj npaim Fiber Optic Tee Cable GJYXCH / GJXH / GJYXFCH FTTH Terminal Cable

Kev piav qhia

Butterfly Structure FTTH Fiber Optic Drop Cable kuj hu ua Optical Terminal Cable, nws siv tau rau sab hauv thiab sab nraum zoov, cov khoom tseem ceeb muaj xws li GJYXCH, GJXH thiab GJYXFCH.

Npauj npaim Nco Cable (FTTH Terminal Cable) Lub npe hu ua Pixian Cable. Nws cov qauv yog muab cov nruab nrab ntawm cov neeg muaj zog thiab ntxiv sab nraum LSZH txheej txheej. Kev pabcuam Self-Support Butterfly Drop Cable, nws ntxiv hlau tub xov xwm xaim raws li Npauj Npaim Ncav Cable. Cov ob hom kab cab no muaj cov qauv kev cog lus thiab kev ua siab kub tsis zoo. Cov tub xov xwm muaj zog muaj zog yog cov pa roj carbon steel los yog hlau nyiab thiab muaj kev ua haujlwm zoo tshaj plaws. Cov fiber ntau thiab cov neeg muaj zog tuaj yeem muaj kev khoov siab zoo. Cov txheej txheej yog cov khoom siv tsis muaj pa taws tsawg; nws muaj superior ncej retardance kev ua tau zoo. Cov khoom tsim rau cov neeg nkag siv network.

Nta

1. Ib qho yooj yim qauv, lub cev nyhav, me me thiab tsawg.
2. Lub suab paj nruag nplaum tsim tau yooj yim thiab txav, ua kom yooj yim lub installation thiab tu.
3. Nws siv kev sib txuas tshuab txias, yooj yim engineering.
4. Ob leeg tus parallel FRP los yog steel hlau zog cov tswvcuab ua kom muaj kev kawm zoo ntawm kev tuav pov hwm thiab nruj tiv thaiv kom tiv thaiv tau cov fiber ntau, kev txhawb tus kheej yog tsim rau ya-rub tsawg tshaj 50 meters ncua.
5. Ua kom cov tswvcuab yog cov pa roj carbon hlau los yog cov hlau ntub nrog kev ua haujlwm zoo dua.
6. Tso G.657 fiber ntau hauv cov hlua saib xyuas kom zoo zoo.
7. Kev haus luam yeeb tsawg tsawg, pes tsawg lub halogen thiab hluav taws kub retardant, ua raws li tus txheej txheem ISO.

Kev Ntsuas

KHOOM

Npauj Npaim Faib Cable

Kev pabcuam Self-Support Butterfly Drop Cable

Fiber suav

1 ~ 2

4 (Fibre Ribbon)

1 ~ 2

4 (Fibre Ribbon)

Kev Tiv Thaiv G.652 lossis G.657 1310nm / 1550nm

0.36 / 0.25

0.36 / 0.25

0.36 / 0.25

0.36 / 0.25

Taub (hli)

2.0 × 3.1 (± 0.1)

2.0 × 4.0 (± 0.2)

2.0 × 5.1 (± 0.1)

2.0 × 6.0 (± 0.2)

Qhov hnyav (kg / km)

9.5

12

21

25

Tensile Zog (N)

Ntev Ntev

Lub Koomhaum Ua Kom Ua Kws Ua

40

FRP Tus Tswvcuab

100

300

Luv Ntev

80

200

600

Tsoo Kuj
(N / 100 hli)

Ntev Ntev

1000 xyoo

1000 xyoo

Luv Ntev

2000

2000

Khoov Radius (hli)

Static

60 G.652

30 G.657A

25 G.657B

Dynamic

30 G.652

15 G.657A

10 G.657B

Kev Kub Kev Kub Lub Cev

- 20 ºC ~ + 60ºC

Environmental Standard

Nres nrog EU ROSH tus qauv, nplaim taws daim iav nrog IEC60332


Lus Cim: Cov nqi yuav raug kho raws li qhov xwm txheej; peb tuaj yeem tsim cov khoom raws li tus thov kev pab tshwj xeeb.

Cov Qauv Khoom

图片 9.png

Rhiav

图片 7.png

Hot Tags: sab hauv tsev npauj npaim sab nraum zoov fiber ntau optic poob cable GJYXCH / GJXH / GJYXFCH FTTH cable terminal, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, stock, free sample
Yam khoom
Kev nug