GYXTW Sab Nrab Tube Nruab Nrab FTTH Fiber Optic Cable Sab Nraud 4 Sab Hauv Tsev Sab Hauv Chaw Sab Nraud FOC Aerial Ciav

GYXTW Central Tube Armored FTTH Fiber Optic Cable Sab Nraum 4 Core FOC Aerial Ciav Piav Qhia Cov fibers, 250μm, yog nyob rau hauv ib lub raj xoob los ntawm ib lub siab yas modulus. Cov hlab ntim puv nrog cov dej uas tsis muaj zog tuaj puv nkaus. Lub raj yog qhwv nrog ib txheej ntawm corrugated hlau daim kab xev ...

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

GYXTW Sab Nrab Tube Sab Nraud FTTH Fiber Optic Cable Sab Nraud 4 Core FOC Aerial Ciav

Kev piav qhia

Cov fibers, 250μm, yog nyob rau hauv ib lub xoob xoob los ntawm ib lub siab yas modulus. Cov hlab ntim puv nrog cov dej uas tsis muaj zog tuaj puv nkaus. Lub raj yog qhwv nrog ib txheej ntawm corrugated steel daim kab xev longitudinally. Nyob nruab nrab ntawm cov ntaub qhwv pob zeb thiab cov xoob xoob, cov khoom siv thaiv cov dej yog siv los ua kom cov kab txuas thiab kab taws xob. Ob lub xov hlau sib tsho yog muab tso rau ntawm ob sab ntawm cov ntaub yas. Qhov cable tiav nrog PE sheath.

Kev Ntsuas

Yam khoom

Tus nqi

Fiber suav

2 ~ 12

Raj Txhaum (hli)

Ø2.5

Hlau Hlau Inch (hli)

Ø1.0

Cable kab (hli)

Ø7.6

Qhov hnyav (kg / km)

67

Tensile Zog (N)

Ntev Ntev

600

Luv Ntev

1500

Tsoo Kuj
(N / 100 hli)

Ntev Ntev

300

Luv Ntev

1000 xyoo

Dabtsi Yog Khoov Radius (hli)

Dynamic

≥ 20 Cov Kab Uas Hla Kab Hauv

Static

≥ 10 Cov Kab Teeb Cable

Kev Kub Kev Kub Lub Cev

- 40ºC ~ + 60ºC

Daim ntawv thov

Huab cua, ciav hlau


Cov yam ntxwv kho qhov muag


G.652D

50 / 125μm

62.5 / 125μm

Kev Tiv Thaiv
(+ 20 ℃)

@ 850nm


≤ 3.0dB / km

≤ 3.0dB / km

@ 1300nm


≤ 1.0dB / km

≤ 1.0dB / km

@ 1310nm

≤ 0.36dB / km



@ 1550nm

≤ 0.22dB / km



Bandwidth
(Chav Kawm A)

@ 850nm


≥ 500MHz · km

≥ 200 MHz · km

@ 1300nm


≥ 1000MHz · km

≥ 600 MHz · km

Numerical Aperture


0.200 ± 0.015NA

0.275 ± 0.015NA

Cable Cut-off Wavelength

≤ 1260nm




Nta

  • Kev ua zoo txhua yam thiab qhov kub thiab txias

  • Siab lub zog xoob raj uas yog lub zog tiv thaiv

  • Qhov tshwj xeeb tub filling compound yog ib qho tseem ceeb tiv thaiv fiber ntau

  • Ob tug tig hlau hlau txhawm rau ua kom muaj zog tensile

  • Cov kab me me, lub cev nyhav thiab kev sib raug zoo heev


Peb Qhov Zoo Tshaj Plaws

1. Cov nqi sib tw
2. Kev xa tawm sai
3. Cov qauv dawb muab
4. Lub sijhawm ntev
5. Kev ntseeg tau zoo, Kev pab OEM muaj
6. Cov khoom tsim khoom thiab kev txhawb nqa
7. Teb cov lus nug los yog nug

Khoom Zaub

图片 29.png

Daim ntaub ntawv

图片 30.png


图片 31.png

Hot Tags: GYXTW central tube armored FTTH fiber ntau optic cable sab nraum 4 chav sab hauv sab nraum zoov FOC aerial ciav, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, Tshuag, dawb qauv
Yam khoom
Kev nug