FTTH Simplex FC APC Fiber Optic Adapter SM / MM Compact Tsim Coupler rau Telecommunication

FTTH Simplex FC APC Fiber Optic Adapter SM / MM Compact Design Rau Telecommunication Nqe Fiber Optic Adapter tseem hu ua Fiber Optic Coupler. Nws muaj lub tsho lub tsho, uas tuav ob lub ferrule ua ke. Nws yog dav siv los muab lub cable rau cable fiber txuas ....

Xa kev nugTsham tam sim no
Txhawb tshuaj

FTTH Simplex FC APC Fiber Optic Adapter SM / MM Compact Tsim Rau Xov Tooj

Kev piav qhia

Fiber Optic Adapter tseem hu ua Fiber Optic Coupler. Nws muaj lub tsho lub tsho, uas tuav ob lub ferrule ua ke. Nws yog dav siv los muab ib txoj kab rau cable fiber ntau kev twb kev txuas. Peb lub tuam txhab muaj ntau hom Fiber Optic Adapter, xws li FC / SC / LC / ST - PC / APC / UPC - SX / DX / Quad hom.

Yam ntxwv

  • Tsis tshua tso thiab rov qab qhia txog kev poob siab, kev siab sib kho siab dua

  • Telcordia, TIA / EIA ua raws

  • Kev tsim kho, Kev vaj tse yas

  • Hloov kev hloov zoo thiab rov qab ua dua

  • Xaiv: Simplex, Duplex, Quad

  • Ntau hom kev sib txuas: FC / SC / ST / LC - PC / APC / UPC

  • High precision ntawm cov neeg kho tshuab qhov ntev


Daim ntaub ntawv

  • Rhiav Kev Sib Txuas Lus

  • FTTH (Fiber rau lub tsev)

  • Local Area Network (LAN)

  • Fiber Sensor

  • CATV

  • Fiber Ntau Txoj Kev Sib Txuas Lus


Diameters

Mating Connector Hom

SC, LC, FC, ST, MU, D4, DIN, E2000, SMA

Fiber Hom Connector

Ib hom

Multi-Hom

Adapter xim

Xiav, ntsuab, Ntsib, Kho

Pib, Ua Metallic, Grey, Customized

Kev Tshawb Fawb Sijhawm

1310nm, 1550nm

850nm, 1300nm

Ntxig poob

Typecal ≤ 0.15dB, max ≤ 0.2dB

Typecal ≤ 0.15dB, max ≤ 0.2dB

Repeatability

≤ 0.10dB

Txauv kev hloov

≤ 0.20dB

Durability

1000Mating, max ≤ 0.20dB

Vaj Tse Khoom

Yas lossis hlau

Kev Kub Kev Kub Lub Cev

- 40 ° C ~ + 75 ° C

Cia Kub

- 40 ° C ~ + 85 ° C

Alignment Tsho

Kho

Channel Number

Simplex, duplex, quad


Peb thov caw txhua tus neeg tuaj xav tuaj saib peb lub tuam txhab thiab email peb kom paub meej txog peb cov khoom thiab kev pabcuam. Peb yuav muab koj cov khoom sib tw thiab cov kev pab cuam thib ib.


Khoom Muag

图片108.png

Hot Tags: FTTH simplex FC APC fibre optic adapter SM / MM compact tsim coupler rau telecommunication, Tuam Tshoj, manufacturers, hoobkas, lag luam wholesale, customized, bulk, stock, free sample
Yam khoom
Kev nug